Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб-нд: 10:00–18:00

Без перерви та вихідних

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Водяні насоси

Купити насос для води

Водяний насос є необхідним елементом для водопостачання у приватному будинку, дачі, присадибній ділянці або городі, там, де немає центрального водопостачання.

Перед тим, як купити насос для води, потрібно чітко знати мету його використання. Вони поділяються на: промислові (для виробництв, мають великий розмір та величезну потужність) та побутові (використовуються в повсякденному житті).  Побутові насоси для води поділяються на декілька основних груп:

 • Дренажні – використовуються для відкачування брудних стічних вод або для осушення підвалів.
 • Фекальні (каналізаційні) – підходять для очищення каналізацій та видалення органічних відходів. За конструкцією вони мають більший вхідний отвір ніж дренажні.
 • Свердловини – занурювальні механізми, які здатні викачувати воду з глибини до 300 метрів. Найчастіше використовуються у приватних будинках, де немає центрального водопостачання. Основним параметром під час вибору такого насоса є висота підйому води.
 • Циркуляційні – використовуються для циркуляції води в багатьох опалювальних системах (як для громадських, так і для житлових приміщень). За допомогою такого насоса можна легко досягти бажаної температури в приміщенні. Також такий насос для води можна назвати енергозберігаючим, оскільки вони витрачають відносно мало електроенергії. Оптимальними матеріалами для такого насоса вважаються латунь, кераміка та алюміній, за рахунок цього вони менш схильні до іржі. Також необхідно враховувати, що температура води не повинна перевищувати 110 градусів.
 • Поверхневі – використовуються на глибині максимум 4-5 метрів. Такий водяний насос працює за рахунок дії відцентрових сил, які є наслідком роботи робочого колеса насоса.
 • Насоси для підвищення тиску – мають попит не тільки для заміських ділянок, але і для звичайних квартир, в яких бувають проблеми з тиском холодної води. З цієї причини трапляються збої у роботі побутової техніки, яка використовує воду (пральна машинка, водонагрівач, побутовий котел).
 • Насосні станції – самостійна система для заміського будинку, яка використовується для безперебійної подачі води або збільшення її тиску. Таке обладнання дуже просте в обслуговуванні. Сучасні моделі насосних станцій оснащені автономними механізмами, що дозволяє економити електроенергію автоматичним увімкненням/вимкненням.

Як вибрати насос для води?

При виборі водяного насоса слід враховувати основні характеристики обладнання. Насоси різняться залежно від встановленого на вході фільтра, він схожий на сито, і залежно від розмірів визначається діаметр допустимих частинок. Так побутовий насос для води може качати чисту або слабко забруднену воду, в той час як дренажний або фекальний пристосований для більш брудної води. У таких насосів деталі виконані з міцніших матеріалів.

За принципом роботи водяні насоси поділяються на вихрові та відцентрові.

Вихровий насос для води у своїй конструкції має робоче колесо з лопатями по всьому діаметру. Такі насоси компактні, дешеві, економічні та стійкі до їдких рідин.

Центробіжний тип насоса працює за допомогою обертання крильчатки з лопатями. Плюсами таких насосів є: потужність, продуктивність та витривалість.

Перед тим як купити насос для води необхідно звернути увагу на:

 • споживана потужність;
 • габарити пристрою;
 • можливість регулювання початкового та кінцевого тиску;
 • матеріал корпусу;
 • вартість.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити:

Ми пропонуємо товар за низькими цінами від таких виробників:

 • GRANDFAR
 • KOER

В інтернет-магазині Water Mix Ви можете купити насос для води з доставкою Новою Поштою або УкрПоштою по всій Україні.

Вгору