Кількість
|
Вартість
|
||
|
Обов'язковою умовою для реалізації сучасного ремонту в санвузлі або ванній кімнаті є встановлення умивальника зі змішувачем. Звичайно, можна просто придбати кран для ванни з довгим поворотним виливом та повертати його туди-сюди. Однак таке рішення не можна назвати зручним, а постійне смикання гуся з боку в бік точно не продовжить термін експлуатації.
Проблема вибору змішувача для умивальника в Україні полягає в тому, що в інтернет-магазинах представлено велику різноманітність моделей, зроблених у різних стилях, кольорі, матеріалу та з різним способом управління. Щоб придбати конкретний пристрій, необхідно дивитися не тільки зовнішній вигляд, але й технічні параметри.
Види кріплень змішувачів для умивальника
Підбір способу кріплення крана залежить від форми та розміру самої раковини. Якщо у ванній кімнаті або санвузлі планується накладна модель умивальника, слід звернути увагу на змішувачі, установка яких виконується на стільницю. Вони мають достатню довжину, щоб компенсувати висоту чаші раковини і забезпечити оптимальну відстань між виливом і її дном. Як правило, висота цих кранів становить понад 20 см.
А ще для накладних умивальників підійде вбудований або настінний варіант змішувачів. Вони не займають вільний простір на стільниці та забезпечують комфортне використання. Для спрощення догляду за чашею в інтернет-магазині Water Mix можна вибрати модель із поворотним виливом.
Моделі з висотою від 15 до 20 сантиметрів підходять для раковин середньої глибини. Це найбільш популярний варіант установки, тому тут спостерігається максимальна різноманітність стилів оформлення. Перевага придбання цих пристроїв полягає в тому, що в разі потреби заміни умивальника змішувач можна залишити.
Мініатюрні вироби з висотою до 15 сантиметрів використовуються для невеликих, дрібних чаш, де встановлення повногабаритного рішення приведе до сильних бризок води по всьому приміщенню ванної кімнати.
Важливо відзначити! При виборі конкретного крана зверніть увагу на те, який механізм кріплення в ньому передбачено. Це можуть бути гайки чи шпильки. Перші підходять для безпосереднього кріплення на керамічному умивальнику з невеликою товщиною стінок. Шпильки призначені для використання на більш товстій стільниці.
Типи та використовувані матеріали змішувачів
Крім способу встановлення, представлені в магазині сантехніки Water Mix крани відрізняються типом і матеріалом виконання.
Різновиди кранів для раковин
Ключовим параметром, що впливає на форму та зручність використання сантехніки, виступає спосіб управління.
- Одноважільний. Подача та керування температурою води в цих пристроях здійснюється за допомогою одного важеля. Це зручно тим, що для регулювання завжди задіяна тільки одна рука. Крім цього, одноважільний механізм має високу швидкість відкриття та розведення гарячої води холодною.
- Двовентильні. Тут потік холодної та гарячої води керується окремо. Це класичний варіант запірної арматури, який забезпечує високу точність, але сам процес регулювання потребує більше часу, ніж одноважільні аналоги.
- Сенсорні. Відкриття/закриття подачі здійснюється автоматично шляхом спрацьовування інфрачервоного сенсора. Цей спосіб керування відрізняється підвищеною гігієнічністю, адже користувач не контактує із краном. Необхідна температура води задається при першому встановленні пристрою.
Врахуйте, що сенсорні крани вимагають постійного підключення до електромережі. Відповідно, перед монтажем потрібно заздалегідь подбати про наявність вологозахищеної розетки під чашею.
Типи матеріалів кранів
Експлуатаційні характеристики та довговічність сантехнічних виробів залежать від матеріалу, який використовувався для їх виготовлення. В асортименті інтернет-магазину Water Mix представлені вироби з таких типів матеріалів:
- Термопластик. Представлена сантехніка відрізняється низькою вартістю, а при правильній експлуатації не поступається дорожчим матеріалам до довговічності. Термопластик не схильний до корозії і добре витримує температурні перепади. Крани на його основі мають різний дизайн, виготовляються з декоративним або без покриттям.
- Силумін. Це метал алюмінію з кремнієм. Матеріал має хімічну стійкість, він добре піддається обробці під час виробництва, що дозволяє випускати недорогі сантехнічні пристрої будь-якої складності. Єдиний недолік силуміну – низька стійкість до сильних ударів та падінь.
- Нержавіюча сталь. Різновид сталі, має підвищену стійкість до окислення та утворення корозії. Вона буває різних марок, які відрізняються фізичними та хімічними властивостями. Для побутової сантехніки використовується нержавіюча сталь AISI 304, яка вважається харчовою.
- Латунь. Сплав міді, цинку та додаткових добавок. Залежно від співвідношення кількостей кожного компонента виділяють різні марки. Для кранів застосовується латунь класу А, до складу якої входить 60% міді, 30% цинку та інші домішки. Вона має виняткову стійкість до корозії і не схильна до зносу.
Для захисту основного матеріалу сантехніка може бути покрита хромом або порошковою фарбою.
Види виливів
Форма виливу безпосередньо впливає на стиль оформлення моделі крана та зручність його використання.
- Прямі. Найпростіший та класичний варіант. Вони добре підходять для раковин будь-якої форми.
- Вигнуті. Забезпечують ширший радіус дії, що може бути зручним для раковин з великою глибиною.
- Каскадні. Тут передбачено одне чи кілька широких отворів, якими вода падає вниз, як водоспад. Виглядають дуже ефектно, але можуть бути незручними у використанні та мати високу вартість.
Який варіант виливу замовляти, залежить від власних уподобань та дизайну інтер'єру ванної кімнати або санвузла. Наприклад, для ретро стилю підійде вигнутий вилив, а сучасного – прямий.
Рекомендації магазину Water Mix на вибір змішувачів для умивальника
Слід зазначити, що крім базових критеріїв вибору існують додаткові, які впливають на особливості підключення та обслуговування пристроїв.
Перед покупкою слід детально ознайомитися з онлайн описом або зв'язатися з менеджером магазину, щоб дізнатися наявність і довжину гнучких підводів гарячого та холодного водопостачання. При необхідності додатково придбати шланги.
Представлені сантехнічні вироби поставляється з різними типами запірної арматури. Вона відрізняється не тільки конструкцією (картридж або кран-букс), а й розміром. Знання цих параметрів суттєво полегшить виконання ремонту у разі виходу з експлуатації пристрою.
Не останню роль при доборі крана надає найменування торгової марки виробника. Експерти Water Mix радять обирати моделі перевірених брендів. Тільки так ви можете бути впевнені, що заявлені технічні характеристики відповідатимуть фактичним.
Де купити змішувач для умивальника в Києві?
Покупка сантехніки онлайн характеризується різними перевагами. В інтернет-магазинах представлено велику різноманітність моделей, зроблених у різних стилях, кольорах та матеріалах. Це дозволяє вибрати ідеальний пристрій, враховуючи його зовнішній вигляд, так і технічні параметри.
На сайті Water Mix представлений широкий вибір виробів від перевірених китайських та європейських брендів. Ви можете бути впевненими в якості та надійності товару, що купується. При цьому ціна на змішувачі для умивальника нижче аналогів відомих торгових марок.
Компанія співпрацює з провідними кур'єрськими службами, що робить доставку дійсно зручною. Наприклад, можна замовити товар на поштамат Міст-Експрес або Нову Пошту в Києві.
Магазин має статус офіційного дилера та надає повноцінну гарантію при продажі всього асортименту сантехніки, що забезпечує вам захист у разі несправності або дефекту товару.
FAQ
Який змішувач краще вибрати?
При виборі враховуйте такі фактори:
- Тип змішувача: бувають одноважільні та двоважільні.
- Матеріал: латунні, з нержавіючої сталі, пластику.
- Функції: з термостатом, аератором, виливом на поворотному шарнірі.
Щоб прискорити процес підбору, зверніться до менеджера Water Mix за безкоштовною консультацією.
Яких виробників рекомендує наш інтернет-магазин і чому?
Компанія є офіційним дилером сантехніки наступних брендів:
- Haiba – китайська компанія з більш ніж 20-річною історією.
- Zerix – чеський виробник, який пропонує широкий асортимент сантехніки для різних потреб.
- Cron – китайська торгова марка, виробник бюджетної сантехніки, але виготовлена з високоякісних матеріалів.