Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб-нд: 10:00–18:00

Без перерви та вихідних

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Змішувачі для кухні

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Неважливо, чи робите ви ремонт у новобудові чи просто вирішили оновити інтер'єр кухні, не обійтися без покупки нового змішувача. Однак крани бувають найрізноманітніших форм, розмірів та цін. Виникає питання: як не помилитися і купити змішувач для кухні, який на 100% задовольнить потреби, підходитиме під інтер'єр приміщення і прослужить весь відведений для нього термін.

Прочитавши цей матеріал, ви дізнаєтеся, чим різняться між собою кухонні крани, на що потрібно звернути увагу при виборі. Окрім цього, експерти інтернет-магазину Water Mix поділяться з вами корисними рекомендаціями, що ґрунтуються на багаторічному досвіді роботи з сантехнікою.

У чому відмінність кухонних змішувачів

Від кранів, що встановлюються на умивальниках або для ванн, кухонні змішувачі відрізняються різноманітністю виконання виливу та його функціональністю. Наприклад, у магазині сантехніки Water Mix представлені крани для кухні з наступними типами гусей:

  • Прямі. Виливи мають просту та лаконічну форму. Універсальні та відмінно підходять під більшість стилів оформлення приміщення. Залежно від розмірів мийки можна підібрати модель з відповідною довгою гуською.
  • С-подібні. Відрізняються наявністю плавного вигину, що надає змішувачу для кухні елегантності. Добре підходять для глибоких мийок, під них зручно підставляти каструлі великого об'єму.
  • Г-подібні. Мають більш виражений вигин у порівнянні із С-подібними кранами на кухню, за рахунок цього вони здаються строгими. Подібна сантехніка часто використовується дизайнерами під час створення проектів кухонь у сучасному стилі.
  • Висувні. Вилив є ручною лійкою, підключеною до корпусу крана за допомогою гнучкого шланга. Зручні для догляду за миттям, миття великих каструль та сковорідок.
  • Гнучкий. Моделі кранів, в яких гусак може повертатися в будь-якому напрямку та утримувати встановлену користувачем позицію.

Майте на увазі: перш ніж купити кран для кухні з висувним виливом, зверніть увагу на режими роботи лійки. Як правило, у них передбачено чотири методи подачі води: звичайний, аерування, душ і «труба».

На що звертати увагу при виборі

Вилив та дизайн є важливими критеріями вибору змішувача для кухні, але для забезпечення максимального комфорту під час використання слід звернути увагу на інші характеристики. Особливо це стосується способу змішування холодної/гарячої води, матеріалу виконання та варіанта встановлення.

Види змішування

Ефективність та зручність змішування потоків холодної та гарячої води залежить від типу керування. Якщо вас цікавить можливість швидкого відкриття та регулювання температури лише однією рукою, зверніть увагу на моделі з одноважільний запірний механізм.

Пристрій являє собою картридж, усередині якого розміщено дві керамічні пластини (рухлива та нерухома) та три отвори (подача на вилив, вхід холодної та гарячої води). Щоб відкрити кран важеля, потрібно просто підняти ручку вгору, а щоб відрегулювати температуру – додатково повернути у праву чи ліву сторону. Точність регулювання в першу чергу залежить від якості встановленого у крані картриджа.

Тож, перш ніж купити змішувач для кухні за недорогою ціною, поцікавтеся у менеджера, запірний механізм якоїсь торгової марки в ньому встановлений. Оптимально, якщо це буде відомий європейський чи китайський бренд.

Якщо варіант змішування одноважільних кранів вам здається незручним, можете обрати двовентильну модель. Тут подача холодної та гарячої води регулюється окремими вентилями, що дозволяє більш точно налаштувати співвідношення потоків та необхідну температуру.

Незважаючи на те, що двовентильне керування вважається традиційним, у ньому застосовуються сучасні кран-букси з керамічним затвором. Вони відрізняються плавністю відкриття/закриття та надійністю.

Використовувані матеріали

Матеріал, з якого виконаний корпус, безпосередньо впливає на його зносостійкість, міцність і довговічність.

  • Латунь. Це особливий сплав міді та цинку, що легко піддається обробці, що дозволяє виготовляти сантехнічні пристрої будь-якої складності. Крім цього, латунь – міцний та стійкий до корозії матеріал. Вироби з неї здатні прослужити не одне десятиліття, і швидше набриднуть, ніж із ними щось станеться.
  • Нержавіюча сталь. За експлуатаційними характеристиками нержавіюча сталь не поступається латуні, але через труднощі обробки випускається не так багато моделей кранів, виготовлених з цього виду сталі.
  • Силумін. Це бюджетний матеріал, що є сплавом алюмінію з кремнієм. Зроблена з нього сантехніка може мати практично будь-яку форму та стиль. Силумін добре витримує температурні перепади, не піддається корозії.
  • Термопластик. Представлений композитний матеріал почав активно використовуватися у виготовленні кранів нещодавно, але вже здобув популярність серед споживачів. Якісно виготовлені вироби з термопластика мають привабливий зовнішній вигляд, вони не дуже відрізняються від аналогів з інших матеріалів.

Зверніть увагу, що вибір конкретного типу корпусу залежить не тільки від наявного бюджету, а й від місця встановлення крана. Наприклад, для квартири, яку планується здавати в оренду, можна придбати сантехніку із силуміну чи термопластику. Це стосується і заміського будинку або дачі.

Види кріплень

Якщо не брати до уваги настінні моделі, кріплення змішувачів діляться на два типи: за допомогою гайки або шпильки. Вибір конкретного варіанта монтажу залежить від товщини основи та запланованого місця монтажу пристрою.

Гайкове кріплення є найпоширенішим. Використовується гайка, що нагвинчується на різьблення корпусу змішувача, та шайба, що забезпечує ущільнення між краном та раковиною. Цей спосіб переважно використовується в ситуаціях, коли потрібно виконати монтаж крана на мийку з нержавіючої сталі.

Шпильки забезпечують надійнішу фіксацію сантехнічних пристроїв. Конструкція кріплення складається з трьох компонентів: штока, що вкручується в змішувач, притискних шпильок з ущільнювачем та болта. Відмінною особливістю цього механізму кріплення є можливість його застосування на будь-якій стільниці або мийці без обмежень по товщині.

Складові кухонного змішувача

Змішувач для кухні – складний сантехнічний пристрій, що складається з таких елементів:

  • Ручка чи маховик. Призначені для керування роботою запірного механізму, відкриття води та змішування холодного/гарячого потоку.
  • Картридж або кран-букс. Напірно-регулюючий пристрій, що здійснює безпосереднє перекриття та регулювання подачі.
  • Корпус. Основна частина містить всі внутрішні компоненти.
  • Кріплення. Елементи, що забезпечують надійне закріплення сантехніки на мийці або стільниці.
  • Вилив. Частина крана призначена для безпосередньої подачі води.
  • Аератор. Елемент гуся, що використовується для насичення водного потоку повітрям.

Слід зазначити, що гнучкі підводи не завжди входять до складу комплектації. Крім цього, замість шланга можна використовувати жорстке підведення.

Ціна на змішувачі для кухні за сегментами в Україні

На вартість кухонних кранів впливають різні фактори, зокрема: виробник, матеріал виконання, дизайн, функціональність. Однак можна виділити три цінові сегменти, в яких можна вибрати і купити змішувач для кухні:

  • Недорогий. У цій категорії ви можете підібрати бюджетний пристрій у діапазоні від 400 до 2000 грн. Вони виготовляються із силуміну або термопластику, переважно покриті хромом. Управління може бути як одноважільним, так і двовентильним.
  • Середній. Тут вже представлені не тільки вироби із силуміну або термопластику, а й із нержавіючої сталі з більш сучасним дизайном та розширеними функціями. Можна вибрати одноважільні, двовентильні або моделі на дві води. Вартість пристроїв цього сегменту в діапазоні 2000–5000 грн.
  • Преміальний. У цей сегмент входять крани з високоякісних матеріалів, таких як латунь або нержавіюча сталь, з ексклюзивним дизайном і максимальним набором опцій. Є вироби із термостатичним регулюванням температури.

Вибираючи недорогі змішувачі в м. Києві або будь-якому іншому населеному пункті, врахуйте, що вони програють пристроям із середнього цінового сегменту, а тим більше преміального за показниками міцності, зносостійкості та довговічності. Найчастіше вигідніше один раз придбати модель дорожче та насолоджуватися її роботою протягом тривалого періоду, ніж кожні два роки займатися заміною.

Рекомендації інтернет-магазину Water Mix

Water Mix – офіційний дистриб'ютор побутової та інженерної сантехніки. Компанія здійснює продаж кранів провідних китайських та європейських виробників. Тут працюю компетентні співробітники, які готові поділитися з вами порадами, як правильно вибрати кухонну сантехніку.

  • Дизайн. Яким би функціональним і красивим окремо не був кран, він повинен гармонійно поєднуватись і загальним інтер'єром приміщення. Намагайтеся підбирати пристрої, які повторюють колір фартуха або мийки.
  • Бренд. Назва виробника — це не просто слова. За кожною торговою маркою стоять реальні люди технології. Як правило, відомі компанії дорожать своєю репутацією, ретельно стежать за якістю продукції, що випускається ними. Тому краще не ризикувати при покупці виробів з невідомими назвами.
  • Матеріал. Від того, з якого матеріалу виконано пристрій, залежить його довговічність та зовнішній вигляд. Наприклад, вироби із силуміну більше схильні до зносу, ніж з латуні або нержавіючої сталі.
  • Функціональність. Для забезпечення максимальної зручності вибирайте крани з гнучким або висувним виливом. Таким чином ви вирішите проблему миття посуду, овочів та догляду за миттям.

Щоб не помилитися та придбати надійну модель, вибирайте пристрої серед торгових марок Haiba, Koer, Zerix, Grohe. Продукція цих виробників сертифікована та відповідає вимогам міжнародних та локальних стандартів якості.

Купити змішувач для кухні в Києві з доставкою по Україні

Шукаєте, де купити змішувач для кухні? Найкращим рішенням буде покупка у офіційного дилера – Water Mix. Це дає вам можливість заощадити та отримати додаткові вигоди:

  • Швидка доставка. Ми здійснюємо доставку по всій Україні у максимально короткий термін. До Києва та інших великих міст товар буде відправлено протягом 1-2 днів після оплати.
  • Офіційна гарантія. На всі вироби надається гарантія від виробника на строк від 1 до 5 років. Це означає, що у разі виникнення несправності ви зможете безкоштовно відремонтувати або замінити придбаний пристрій.
  • Зручна оплата. Ви можете сплатити покупку будь-яким способом: готівкою, банківською карткою, післяплатою.

Наші фахівці готові допомогти вибрати змішувач для кухні, який буде відповідати вашим потребам та бюджету. Ми відповімо на всі запитання та допоможемо оформити замовлення.

 

 

FAQ - Питання щодо кухонних змішувачів

 

 

Змішувачі яких країн порекомендуєте?

Найменування виробника — це лише один із факторів вибору сантехніки. Тому як серед європейських, так і китайських брендів є чудові варіанти. Головне, щоб вироби були сертифіковані та відповідали міжнародним стандартам якості.

 

Як визначити з яким кріпленням купити змішувач для кухні?

Щоб визначити тип кріплення, необхідно виміряти відстань між отворами у стільниці або раковині.

 

Якщо товар не підійде, чи можу я його повернути або обміняти?

Якщо виріб не підходить, ви можете повернути його або обміняти відповідно до умов повернення та обміну товару.

 

Як отримати замовлений кухонний змішувач?

Замовлений кухонний змішувач можна отримати, вибравши зручний спосіб доставки: самовивіз, відділення кур'єрської служби або за вказаною адресою.

Вгору