Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб-нд: 10:00–18:00

Без перерви та вихідних

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Купити фітинги для труб

Фітинги для труб – це особливі з'єднувальні деталі для трубопроводу. Можуть бути використані для труб як однакового, так і різного діаметру. При виборі таких з'єднувальних деталей трубопроводу, як фітинги, необхідно звернути увагу на:

 • тип виробу – в залежності від необхідності це може бути сантехнічний кут, трійник для труб, муфта або інші;
 • надійність – тут варто звернути увагу на цілісність виробу та його якість;
 • матеріал виробу: поліпропілен, мідь, чавун, сталь та пластик. Чим якісніший матеріал виробу, тим довше він вам прослужить;
 • практичність.

За типом призначення фітинги для труб поділяються на:

 1. Євроконус – призначений для з'єднання металевих труб або труб із поліпропілену за допомогою обтиску.
 2. Заглушка – необхідна для герметичного закриття кінця труби, що в основному виготовляються зі сталі.
 3. Хрестовина та трійник для труб – використовуються для розгалуження центральної труби. Виготовляються з міді, сталі, чавуну чи пластику. Також різняться за розмірами.
 4. Муфта сантехнічна – допомагає з'єднувати труби між собою. Виготовляються з тих самих матеріалів, що й сантехнічні труби. Бувають з різьбовим та безрізьбовим кріпленням, а також мають різні комплектації.
 5. Кут сантехнічний – один із видів фітингів, який необхідний для повороту трубопроводу. Підходить як для водопровідних, так і опалювальних систем.
 6. Ніпель – необхідний з'єднання труб однакового чи різного діаметра. В основному підходить для металопластикових труб.
 7. І інші.

Також фітинги поділяються на різьбові та безрізьбові. Цей параметр залежить від типу труб і наявності у них різьблення. Різьбові з'єднання – є найбільш поширеним кріпильним з'єднанням для труб. У своїй конструкції такі вироби мають різьблення, завдяки якому труби з'єднуються між собою. 

Існують ще обтискні з'єднання або обтискні фітинги. Вони використовуються для з'єднання металопластикових труб і є достатньо надійними для їх стикування. Також вони прості та зручні в установці.

Фітинги підходять для з'єднання труб з поліпропілену (PPR), металопластикових труб та сталевих труб.

Фітинги для металопластикових труб зручні та прості в установці, при цьому не обов'язково викликати майстра. Що стосується поліпропіленових труб (PPR), їх установка потребує додаткового обладнання. Для їх монтажу використовується спеціальне зварювання.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити фітинги для труб від таких виробників:

 • KOER
 • MASTER
 • MIXXUS
 • STORM
 • ZERIX

В інтернет-магазині Water Mix ви можете купити фітинги для води за вигідною ціною з доставкою по всій Україні Новою Поштою або УкрПоштою.

Вгору