Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб-нд: 10:00–18:00

Без перерви та вихідних

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Циркуляційні насоси для опалення

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Насос циркуляційний є частиною обладнання індивідуальної системи опалення. Він призначений для рівномірного розподілу теплоносія з метою ефективного використання енергоносія та обігріву всіх приміщень приватного будинку чи квартири. Представлені агрегати підходять для роботи в закритих контурах опалення, де природне переміщення води в трубах неможливе через відсутність необхідних перепадів висот.

Незважаючи на простоту конструкції, складність вибору циркуляційного насоса полягає в тому, що його характеристики повинні відповідати режимам експлуатації системи опалення. Неправильний підбір може призвести до некоректної роботи опалювального обладнання, а в деяких випадках виходу з ладу.

Види насосів для системи опалення

Незалежно від того, проживаєте ви в Києві, іншому місті або населеному пункті, при виборі насоса в першу чергу зверніть увагу на його тип. Від цього безпосередньо залежить потужність, ефективність та особливості монтажу техніки.

З мокрим ротором

Агрегати відрізняються компактними габаритами, безшумні. Причина тихої роботи – відсутність крильчатки для охолодження електродвигуна, яка є основним джерелом шуму. Відведення тепла здійснюється за рахунок теплоносія, в який занурений ротор. Електрична частина повністю ізольована в герметичній склянці.

За рахунок мінімальної кількості елементів ущільнення циркуляційні насоси для опалення з мокрим ротором мають нижчу ціну, відрізняються зносостійкістю, а термін експлуатації становить близько 10 років. Проте їхній показник ККД ледве перевищує 50%, що обов'язково враховують під час проектування системи опалення.

З сухим ротором

Конструктивною особливістю цього обладнання є відділення насосної частини від електричної. Це сприяє збільшенню габаритів, адже у воду занурене лише робоче колесо. За охолодження електродвигуна відповідає з'єднана з валом крильчатка.

Відділення частин збільшує потужність і ефективність, тому ККД насосних агрегатів з сухим ротором досягає 80%. Але через застосування великої кількості ущільнювачів та загальної конструкції ціна пристроїв вища порівняно з моделями з мокрим ротором, а термін експлуатації становить близько 3-5 років.

Переваги насосів для води

Використання насоса для примусової циркуляції теплоносія має такі переваги:

  • Підвищення ефективності обігріву. Температура теплоносія стає рівномірнішою по всій опалювальній системі, що сприяє однаковому прогріву приміщень, незалежно від їх віддаленості від котла.
  • Зниження витрат на оплату енергоносія. Відсутність підтримки високої температури теплоносія сприяє зменшенню рахунків за оплату газу, електрики.
  • Простота експлуатації. Закриті системи працюють повністю автономно. Єдина умова – постійна наявність електропостачання.
  • Сумісність з різними теплоносіями. Циркуляційні насоси можуть використовуватися не лише з водою, та й з іншими типами теплоносіїв. Наприклад, антифризами, які застосовуються для запобігання замерзанню систем опалення.

Щоб купити циркуляційний насос у Києві або будь-якому іншому місті України та скористатися всіма його перевагами, важливо підходити до процесу особливо уважно. Необхідно виконати певні розрахунки, які дозволять замовити модель із оптимальними технічними характеристиками.

Рекомендації від інтернет-магазину Water Mix

Перед замовленням насоса для опалення експерти Water Mix рекомендують звернути увагу на такі параметри:

  • Робоча температура. Залежно від конструкції та матеріалів основних вузлів вони можуть бути розраховані на роботу з теплоносієм температурою від 110 до 130 градусів або до 90 градусів за Цельсієм. Вибір конкретного варіанта залежить від типу котла. Для твердопаливних краще вибирати модель із вищою температурною стійкістю.
  • Максимальний тиск. Як правило, для закритих систем оптимальним значенням є 1,5-4 бар, що залежить від її довжини. Відповідно, граничний тиск має бути не вищим за значення, закладене в проекті.
  • Продуктивність. Це кількість води, яка може прокачати агрегат за одиницю часу. Купуйте модель, продуктивність якої не нижча за потужність теплогенератора. Наприклад, якщо в будинку встановлено котел потужністю 60 кВт, купуйте насос, здатний прокачати щонайменше 60 л/хв.
  • Натиск. Це значення висоти, яку агрегат піднімає воду. Якщо перевести значення горизонтальну площину, виходить, що для подачі води на відстань 10 м потрібно напір 0,6 метрів. Якщо ваша система опалення має довжину 60 м, потрібен агрегат, розрахований на підвищення води на висоту 3,6 метра.

Важливо! Окрім цих параметрів, спеціалісти інтернет-магазину Water Mix радять звернути увагу на найменування бренду. Від цього безпосередньо залежить не лише вартість, а й якість складання, відповідність фактичних характеристик заявленим.

Купити циркуляційний насос для опалення в Україні

Щоб придбати опалювальне обладнання та не сумніватися в його якості виконання та безпеки, правильно вибирайте продавця інженерної сантехніки. Оптимально, якщо це буде безпосередній постачальник або дилер, адже вони беруть на себе певну відповідальність за товар, що реалізується.

Наприклад, замовляючи інженерну сантехніку на сайті Water Mix в режимі онлайн, ви не тільки маєте можливість недорого купити вироби від перевірених європейських та китайських виробників, але й отримуєте офіційну гарантію. Це означає, що у разі виявлення дефекту або виходу з ладу агрегату ви можете розраховувати на сервісне обслуговування з боку продавця.

Крім цього, компанія здійснює продаж та доставку виробів по всій підконтрольній території України. Вам потрібно лише вибрати відповідну кур'єрську службу. Зверніть увагу, що вартість доставки не включена до ціни товару та розраховується перевізником.

FAQ

Якій потужності потрібен циркуляційний насос для опалення?

Потужність залежить від протяжності системи опалення, необхідного напору та кількості встановлених радіаторів.

Як має бути встановлений циркуляційний насос на опалення?

Насос з мокрим ротором може встановлюватись у будь-якому положенні, головне, щоб вал знаходився горизонтально.

Яку температуру витримує насос для води?

Робоча температура теплоносія залежить від конкретної моделі та досягає 130 градусів Цельсія.

Як довго має служити циркуляційний насос?

Агрегати з мокрим ротором мають термін служби близько 10 років, а з сухим – до 5 років. Конкретне значення залежить від умов експлуатації та якості теплоносія.

Де використовуються циркуляційні насоси?

Устаткування встановлюється в системах з примусовою подачею теплоносія, а також на обладнанні, де потрібний постійний обіг рідини.
Вгору