Кількість
|
Вартість
|
||
|
Заглибний насос глибинний для свердловин: опис та функції
Більшість приватних будинків, що знаходяться за містом, не мають доступу до централізованої системи водопостачання, відповідно тут не обійтися без буріння свердловини. Проблема в тому, що чиста питна вода, яка не вимагає доочищення, знаходиться на значній глибині. Наприклад, Бучацький водоносний обрій починається на глибині від 50 метрів. Тому тут не підійде поверхнева насосна станція, яка навіть з ежектором забезпечує підйом не більше ніж з 40 м. Єдине рішення в цій ситуації – ndash; замовити та встановити глибинний насос для свердловини.
У каталозі інтернет-магазину Water Mix є широкий асортимент представленого насосного обладнання провідних виробників, що дозволяє кожному клієнту підібрати оптимальний агрегат для конкретних умов експлуатації.
Перевага свердловинних гідронасосів
Занурювальні насоси вигідно відрізняються від обладнання інших типів не тільки здатністю піднімати воду зі значної глибини, але й іншими перевагами:
- Відсутність шуму. За рахунок безпосереднього опускання глибинного насоса для свердловин під землю зовні його роботу практично не чутно.
- Простота встановлення. Все, що потрібно для підключення насосного обладнання – підвісний трос, водопровід та електричний кабель достатньої довжини.
- Довговічність. У разі правильного вибору термін служби свердловинного насоса становить понад 10 років.
- Економічність. Порівняно з іншими типами насосів, занурювальні споживають найменше електроенергії.
Недоліком електронасосів для свердловин є складність технічного обслуговування та ремонту.
Як працює занурювальний водяний гідронасос
Залежно від глибини залягання води та її об'єму, необхідного користувачеві, у прайсі магазину побутової та інженерної сантехніки Water Mix ви можете купити насос для свердловини відповідного розміру, типу та потужності з доставкою по всій Україні.
Наприклад, вібраційні агрегати підійдуть для використання у сільськогосподарських потребах: набору ємностей та безпосереднього поливу городу. Вони відрізняються компактними габаритами та низькою вартістю, забезпечують натиск до 70 метрів.
Мінус вібраційних глибинних водяних насосів криється в нестабільності потоку води, що подається, і низької продуктивності, що обумовлено конструкцією. Їх основу становить вібратор, який включає сердечник і якір, що є двома трансформаторами струму. На якорі встановлюється гумова мембрана, що переміщається вгору/вниз відповідно до частоти змінного струму (50/60 Hz) – 50-60 разів на секунду. Для забезпечення напору в робочій камері та запобігання опусканню водного стовпа зверху агрегату встановлено зворотний клапан.
Для повноцінного постачання приватного будинку водою зі свердловини частіше купують відцентрові або вихрові занурювальні гідронасоси. Представлені пристрої мають практично однакову конструкцію, що складається з електродвигуна та насосної частини, яка є блоком з послідовно встановлених ступенів робочих коліс. Ця конструкція гарантує високу продуктивність із мінімальними значеннями енергоспоживання.
Відмінність між відцентровими та вихровими моделями полягають у робочих колесах. Останні зроблено таким чином, що в процесі обертання створюють завихрення, які є джерелом додаткового розрідження та сприяють зниженню навантаження на електропривод та більш стабільній подачі води.
Якщо вам потрібний максимально рівний потік, зверніть увагу на шнекові моделі, де замість обертових робочих коліс використовується гвинт.
Рекомендації щодо вибору систем подачі води
Перш ніж приступити до підбору конкретного насосного агрегату для водопровідної системи будинку, слід визначити умови експлуатації. Це стосується глибини залягання водоносного шару, яка в різних частинах України відрізняється, наявності домішок у складі води, кількості людей, що проживають у будинку.
Під час підбору насоса експерти Water Mix рекомендують насамперед звернути увагу на такі характеристики:
- Продуктивність. Це кількість води, яку агрегат може перекачати за одиницю часу. Для приватного будинку з 3-4 точками водозабору, включаючи душ, ванну, пральну та посудомийну машини, достатньо моделі з продуктивністю 2-3 кубометри на годину.
- Висота підйому. Це відстань, на яку обладнання може підняти воду зі свердловини. При цьому врахуйте, що у горизонтальній площині значення напору потрібно множити на 10.
- Діаметр. Розмір свердловини залежить від типу ґрунту, її глибини та бажаного дебету. Відповідно, насосне обладнання повинне відповідати діаметру. Як правило, достатньо, якщо він буде меншим на 10-15 відсотків.
Не варто забувати про торгову марку виробника. Щоб придбати хороший агрегат, вибирайте серед виробів перевірених брендів, продукція яких сертифікована та відповідає заявленим характеристикам.
Купити занурювальну систему для водопостачання в Києві
Інтернет-магазин Water Mix є безпосереднім дистриб'ютором занурювальних та іншого типу насосних пристроїв і пропонує клієнтам вигідні умови покупки:
- Низькі ціни. За рахунок прямих поставок із заводів виробників представлені на сайті пристрої мають мінімальну націнку.
- Повна гарантія. Як офіційний представник магазин надає власну гарантію на всі вироби.
- Швидка доставка. Устаткування знаходиться на власному складі, що забезпечує моментальне відправлення після підтвердження оплати з боку покупця.
За допомогою у виборі оптимального насосного агрегату звертайтесь до менеджера. Отримайте безкоштовну консультацію по телефону або через месенджери.
FAQ - Глибинні насоси
Яка ціна на глибинний насос для води в Україні?
Вартість обладнання залежить від його технічних характеристик, якості складання та найменування виробника.
- GRANDFAR – агрегати преміум сегмента, вартість яких від 2500 до 14000 грн.;
- KOER – насосне обладнання із середнім цінником 1400-17000 грн.;
- VODOMET – бюджетний варіант від 800 до 3800 грн.
Як оформити замовлення товару?
Як отримати куплене обладнання?