Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб-нд: 10:00–18:00

Без перерви та вихідних

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Колектори

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Коллектори теплої підлоги: особливості

Крім радіаторів, в системах індивідуального опалення все частіше використовуються контури водяної теплої підлоги, коли теплоносій подається в спеціальний трубопровід під підлоговим покриттям. Подібне виконання забезпечує більш рівномірний прогрів приміщень будинку або квартири, адже як джерело тепла виступає вся поверхня підлоги, а не лише радіатори, розміщені під вікном.

Труднощі в тому, що довжина трубопроводів теплої підлоги істотно більша, ніж при використанні тільки батарей. Крім цього, вони знаходяться на різній віддаленості від теплогенератора. Це все призводить до ситуацій, коли одні контури прогріваються більше, а інші менше.

Колектори для теплої підлоги призначені для того, щоб вирішити цю проблему та забезпечити рівномірне прогрівання. Вони обладнані спеціальною регулювальною арматурою, яка в залежності від заданих параметрів підтримує температуру теплоносія на всіх контурах незалежно від віддаленості та протяжності системи.

Купивши колектор для системи теплої підлоги, ви забезпечуєте максимально ефективне використання енергоресурсів, чи то газ, електрику чи тверде паливо. Однак представлене обладнання випускається в різних модифікаціях, що відрізняються між собою конструкцією та технічними характеристиками, що ускладнює вибір оптимального комплекту.

Пристрій та обладнання для теплої підлоги

Гребінка найпростішої конструкції є трубкою з відведеннями із запірної арматури (кульових кранів або вентилів) і фітингів для підключення труб контурів. Але в такому виконанні важко досягти ефективного використання теплової енергії через неможливість точного регулювання подачі теплоносія на конкретну ділянку.

Для забезпечення рівномірного розподілу теплової потужності передбачено вузли, які, крім гребінки, мають у складі наступне обладнання:

  • Змішувальний вузол. Комплект запірно-регулюючої арматури, яка в автоматичному режимі забезпечує змішування гарячої води від теплогенератора з холодною оберненою для отримання потоку оптимальної температури з подачею на колекторну групу.
  • Байпас. Це трубка, що з'єднує подачу та обгортку гребінки. Байпас необхідний для циркуляції води, коли на колекторному вузлі всю арматуру закрито, але насос продовжує працювати.
  • Перепускний клапан. Переставляє собою регулюючу трубопровідну арматуру, яка здійснює відкриття подачі на байпас, коли тиск у системі опалення досягає критичного значення для циркуляційного насоса.
  • Концевий елемент. Пристрій, що встановлюється у верхній частині гребінки і призначений для відведення повітря в контурах опалення.

Варто відзначити, що колектори для теплої підлоги відрізняються кількістю виходів, типом встановленої арматури. Замість звичайних кранів та вентилів можуть використовуватись витратоміри або термостатичні клапани.

Рекомендації інтернет-магазину на вибір колектора

Щоб купити колектор систем опалення, який зможе повністю виконати завдання ефективного розподілу теплоносія, експерти інтернет-магазину Water Mix, в першу чергу, рекомендують звернути увагу на кількість підтримуваних контурів. Це базовий параметр, від якого залежить скільки спіралей з труб ви зможете прокласти на конкретному об'єкті.

У продажу інтернет-магазину Water Mix є комплекти обладнання, розраховані на підключення від 2 до 12 контурів. У разі потреби ви можете з'єднувати їх між собою.

Ключовим фактором вартості гребінки виступає матеріал, з якого він виготовлений. Оптимальний варіант – замовити обладнання з латуні. Це сплав міді та цинки, який найкраще витримує перепади температур, механічну дію. Латунь стійка до агресивного середовища, яке виникає, якщо в системі опалення використовується не спеціально підготовлена ​​вода.

Гребінки з нержавіючої сталі мають нижчу ціну, що обумовлено нижчою вартістю матеріалу. За основними експлуатаційними характеристиками нержавіюча сталь не поступається латуні. Програє лише у більшій чутливості до якості теплоносія та блукаючих струмів, що призводять до виникнення гальванічної корозії.

Поліпропіленові колектори для теплої підлоги найдоступніші за ціною, але й менш міцні. Вони добре витримують перепади температур. Пристрої комплектуються запірною арматурою у вигляді шарових кранів, що дозволяє відразу після монтажу ввести обладнання в експлуатацію.

Від наявності тих чи інших додаткових елементів залежить не лише вартість, а й зручність використання гребінки. У Києві та інших містах України ви можете придбати пристрої, де для регулювання подачі води застосовуються витратоміри або клапани з термостатичним керуванням. Перші забезпечують рівномірне розподілення теплоносія на всіх контурах залежно від його тиску. Термостатичні клапани керують подачею виходячи з різниці поточної та заданої температури води у системі або навколишньому середовищі.

Купити колектор для теплої підлоги – ціна в Україні

Незважаючи на простоту конструкції гребінки для системи теплої підлоги важливо, щоб вона була зроблена з якісних матеріалів та надійної арматури. Щоб не помилитись з вибором, замовляйте виріб в інтернет-магазині дистриб'ютора Water Mix. Офіційний статус компанії дозволяє запропонувати покупцям справді вигідні умови:

  • Великий асортимент. Тут представлені гребінки різних видів, матеріалів, комплектації та брендів. Ви можете підібрати варіант, який підходить для вашого опалювального обладнання, враховуючи кількість контурів, тип котла, наявність насоса, змішувального вузла, витратомірів та інших елементів.
  • Вигідні ціни. Оскільки компанія безпосередньо співпрацює із виробниками, представлені на сайті товари мають мінімальну роздрібну націнку. Крім цього, часто проводяться різноманітні акції та розпродажі, що дозволяє придбати обладнання на максимально вигідних умовах.
  • Зручність та швидкість доставки. Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни. Ви можете вибрати зручний спосіб: у відділення Укрпошти та Нової Пошти, кур'єром до дверей.
  • Гарантія та сервіс. Всі товари сертифіковані та мають гарантію від виробника. Якщо виникнуть питання або проблеми з колектором теплої підлоги, ви можете звернутися до служби підтримки магазину, яка надасть кваліфіковану допомогу та консультацію.

 

 

FAQ - Про колекторні системи теплої підлоги

 

 

Яких виробників по колекторам рекомендує магазин?

Магазин рекомендує продукцію Roho, Koer, EUROPRODUCT. Ці бренди відрізняються високою якістю, надійністю, довговічністю та ефективністю. Roho та Koer — італійський та чеський виробники, які пропонують європейський рівень якості за доступною ціною. EUROPRODUCT – українська компанія, що спеціалізується на інтегрованих гребінках для систем опалення.
 

Які водяні колектори для підлоги належать до преміум класу?

До преміум класу відносяться гребінки, виготовлені з надійних матеріалів і що забезпечують оптимальний розподіл води по контурах. До обладнання, що відповідає цим параметрам, належать вироби торгових марок Roho, Koer, EUROPRODUCT.
 

Скільки коштує такий пристрій?

Вартість залежить від типу, бренду, кількості контурів та комплектації. Загалом можна виділити три категорії цін: дешеві (від 500 до 2000 грн), середні (від 2000 до 7000 грн) та дорогі (від 7000 до 13000 грн).
Вгору